marți, 13 martie 2012

13.03.2012 - Timisoara cu soare si nori




La Timisoara a fost soare, racoare, nori, parea ca ploua, s-a razgandit.
Prima poza e la ora 7 dimineata, intai rasare soarele pe Catedrala, abia apoi si pe restul orasului.
 Si asta e pe la ora 17, cand parea ca vine cine stie ce furtuna. Dar a disparut, in final.

Marti, 13 martie 2012
Arad
6 °C
Bacău
0 °C
Braşov
-1 °C
Bucureşti
1 °C
Cluj-Napoca
2 °C
Constanţa
6 °C
Craiova
4 °C
Galaţi
5 °C
Iaşi
0 °C
Oradea
6 °C
Panciu
0 °C
Sibiu
4 °C
Suceava
0 °C
Târgu Mureş
1 °C
Timişoara
7 °C
» Alba Iulia
4°C
» Alexandria
3°C
» Baia Mare
3°C
» Bistriţa
1°C
» Botoşani
1°C
» Brăila
5°C
» Buzău
3°C
» Deva
5°C
» Focşani
0°C
» Giurgiu
5°C
» Hunedoara
5°C
» Miercurea-Ciuc
0°C
» Piatra-Neamţ
-2°C
» Piteşti
2°C
» Ploieşti
1°C
» Reşiţa
4°C
» Satu Mare
5°C
» Târgovişte
1°C
» Târgu Jiu
5°C
» Tulcea
6°C
» Vaslui
-1°C
» Vatra Dornei
-1°C
» Zalău
4°C


Cursul BNR licitat in data de 13 martie 2012. Detalii despre cursul valutar stabilit de BNR
SimbolDenumire13 Mar. 2012 12 Mar. 2012 9 Mar. 2012
EUREuro4.3575+0.00174.3558+0.00134.3545-0.0008
USDDolarul SUA3.3234+0.00043.3230+0.03123.2918-0.0008
XAUGramul de aur180.9260-1.1192182.0452+2.0946179.9506-0.2994
AUDDolarul australian3.4999+0.00553.4944-0.00303.4974-0.0154
CADDolarul canadian3.3568+0.00333.3535+0.03453.3190+0.0093
CHFFrancul elvetian3.6147+0.00293.6118-0.00053.6123-0.0001
CZKCoroana ceha0.1774+0.00050.1769+0.00080.1761+0.0003
DKKCoroana daneza0.5861+0.00020.5859+0.00020.5857-0.0001
EGPLira egipteana0.5510+0.00020.5508+0.00500.5458+0.0002
GBPLira sterlina5.2017+0.00795.1938+0.00125.1926-0.0112
100HUF100 Forinti maghiari1.4838-0.00451.4883+0.00621.4821-0.0035
100JPY100 Yeni japonezi4.0213-0.01784.0391+0.01484.0243-0.0176
MDLLeul moldovenesc0.2802+0.00070.2795-0.00040.27990
NOKCoroana norvegiana0.5845+0.00200.5825-0.00290.5854-0.0017
PLNZlotul polonez1.0602+0.00011.0601+0.00141.0587+0.0025
SEKCoroana suedeza0.4887+0.00060.4881-0.00120.4893+0.0002
TRYNoua lira turceasca1.8576+0.01271.8449-0.00261.8475-0.0096

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu